fbpx

Saame tuttavaks!

Kes me oleme?

Ettevõte Sinu Kliima OÜ on kütte-, jahutus- ja ventilatsiooniseadmete müügi, paigalduse ja hooldusega tegelev ettevõte. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele professionaalset, samas sõbralikku ja igas etapis arusaadavat teenust.

Hetkel oleme keskendunud õhk-õhk tüüpi soojuspumpade ja ventilatsioonisüsteemide paigaldus- ja hooldustöödele. See aga ei tähenda, et me ka kõiki teisi sisekliima tagamise süsteeme ei ehitaks. Otse vastupidi- oleme õppinud professionaalid, mis tähendab, et oleme võimelised ehitama kõiki süsteeme, et tagada Sinu kodus parim sisekliima. Meie meeskonnaga saad tutvuda allpool.

Esimeseks sammuks parima sisekliima saavutamisel on õige seadme välja valimine. Kõige mugavam on seda teha siinsamas kodulehel. Meie iganädalaselt suureneva tootevaliku leiate alajaotuse „Tooted“ alt.

Ettevõte Sinu Kliima OÜ omab  registreeringut Majandustegevuse registris, kus on registreeritud Majandustegevusteade nr EEH011188 – Sisekliima tagamise süsteemide ehitamine.

Ettevõte omad fluoritud kasvuhoonegaase sisaldavate paiksete jahutus- ja kliimaseadmete ning soojuspumpade käitlemisluba number FKKL/328709

Hero Home page new

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist koos paigaldusega