airobot

Filtrid Airobot V3

1 x ePM10 55% (M5), 1 x ePM1 55% (F7)

Airobot ventilatsioonifiltrid tagavad puhta siseõhu ja energiasäästu. Eemalda bakterid, tolmu ja saasteained

26 

sisaldab käibemaksu 20%

Airobot ventilatsiooniseadme filtrid on üliolulised osad, mis tagavad tervisliku ja puhta õhu teie kodus või kontoris. Nende filtreerimissüsteemide abil puhastatakse õhust välja tolmu, õietolmu, baktereid ja muud kahjulikud osakesed, mis võivad põhjustada allergiaid, haigusi ja üldiselt kahjustada tervist.

Airobot filtrid on spetsiaalselt välja töötatud Airobot ventilatsiooniseadmele ja need on täpselt paigaldatud, et tagada maksimaalne tõhusus ja pikaajaline vastupidavus. Nende filtreerimissüsteemide kasutamine on lihtne ja mugav. Kuna filtreid on lihtne paigaldada ja eemaldada, on nende vahetamine kiire ja lihtne protsess. Seda saab hõlpsasti teha igal kuul või iga kuue kuu tagant, sõltuvalt teie keskkonna tingimustest.

Airobot filtrid on kvaliteetsed ja vastupidavad, mistõttu on need pikema aja jooksul tõhusad ja ökonoomsed. Nende paigaldamine ja vahetamine ei vaja palju aega ega vaeva, mistõttu saate kiiresti ja lihtsalt tagada, et teie Airobot ventilatsiooniseade toimib täiuslikult.

Airobot filtrid on saadaval erinevates suurustes, et need sobiksid teie Airobot ventilatsiooniseadmega täpselt. Enne filtri valimist peaksite teadma oma seadme mudelit ja nõudeid. Kui olete kindel, millist filtri suurust vajate, võite filtreid hõlpsasti tellida meie veebilehelt või võtta ühendust meie klienditeenindusega, et saada täpsemat teavet ja abi.

Kokkuvõtlikult on Airobot ventilatsiooniseadme filtrid hädavajalikud osad, et tagada puhas ja tervislik õhk teie kodus või kontoris. Nende regulaarne vahetamine tagab seadme tõhususe ja pikendab selle eluiga. Lisaks on Airobot filtrid lihtsasti paigaldatavad ja vastupidavad, mis muudab nende kasutamise veelgi mugavamaks.

Kas sul tekkis küsimusi?

Hea meelega vastame kõikidele sinu küsimustele mis puudutavad meie tooteid või teenuseid!

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist koos paigaldusega